Finansal Tablolar Analizi Online Sınav

aöf soru çöz

İşletme Lisans bölümü, finansal tablolar analizi dersi Online Sınavına Hoş geldiniz. Sınavda toplam 10 soru vardır. her bir sorunun 1 doğru cevabı vardır ve sorular çıkmış sınav soruları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Başarılar dileriz.

Örgütlerde İnsan Kaynakları Yönetimi Online Sınav

aöf soru çöz

İnsan Kaynakları Yönetimi Önlisans bölümünün Örgütlerde İnsan Kaynakları Yönetimi dersinin online sınavına hoş geldiniz. Sınavımız toplam 10 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları çıkmış sınav soruları ışığında hazırlanmıştır. Başarılar dileriz.

Temel Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Online Sınavı-1

aöf soru çöz

Laborant ve Veteriner Sağlık Temel Farmakaloji ve Toksikoloji dersi Online Sınavına Hoş geldiniz. Sınavımızda toplam 10 soru mevcuttur. Sorular Çıkmış Sınav soruları ışığında hazırlanmıştır. Başarılar dileriz.

Labaratuvar Hayvanları Yetiştirme ve Sağlığı Online Sınav

aöf soru çöz

Laborant ve veteriner sağlığı, Labaratuvar teknikerliği bölümü, Labaratuvar Hayvanları Yetiştirme ve Sağlığı Dersi Online Sınava Hoş geldiniz. Sınav toplam 10 sorudan oluşmaktadır ve sınav soruları çıkmış sınav soruları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Başarılar Dileriz.

Gıda Güvenliğinin Temel Prensipleri Online Sınav

aöf soru çöz

Laborant ve veteriner sağlık, gıda teknikerliği bölümü, Gıda güvenliği ve temel Prensipleri dersi online deneme sınavına hoş geldiniz. Toplam 10 soru mevcuttur. Sorular Çıkmış Sınav soruları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Başarılar dileriz.

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı – Büro Yönetimi Dersi Online Sınav

aöf soru çöz

Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı önlisans bölümü, büro yönetimi dersi online sınavına hoş geldiniz. Sınavımız toplam 10 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları Çıkmış Sınav sorularından faydalanılarak hazırlanmıştır. Başarlar dileriz.

Sermeye Piyasası Hukuku Online Sınav

aöf soru çöz

Maliye Lisans Bölümü, Sermaye Piyasası Hukuku dersi çoktan seçmeli Online Deneme Sınavına Hoş Geldiniz. Sınav soruları AÖF Maliye bölümü Sermaye Piyasası Hukuku dersinin Çıkmış Sınav soruları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Toplam 10 soru vardır ve her bir sorunun 5 cevap şıkkı Read More …

Hukuk Dili ve Adli Yazışmalar Online Deneme Sınavı

aöf soru çöz

Adalet Bölümü, Hukuk Dili ve Adli Yazışmalar dersi 10 sorudan oluşan çoktan seçmeli (soruların tamamı AÖF çıkmış sınav soruları dikkate alınarak hazırlarnmıştır) online deneme sınavına hoş geldiniz. Toplam 10 soru mevcuttur. Her sorunun 5 cevap şıkkı arasından sadece 1 tanesi Read More …